RASPORED ODJELJENJA I RAZREDNIKA U ŠKOLSKOJ 2018./2019. G.

R/B Odj. Mod Zvanje-zanimanje Razrednik T/S Smj
1 1d1 M Stolar Melisa Damadžić S Prva
2 1d2 Tapetar Fata Selimović S Prva
3 1el1 M Tehničar elektroenergetike Behija Nasupović T Prva
4 1el2 M Tehničar elektroenergetike Edis Čičkušić T Prva
5 1el3 M Električar Sandra Jeleč Blagojević S Prva
6 1fr M Frizer Suada Butković S Prva
7 1m1 Mašinski tehničar za kompjutersko projektovanje Sabiha Mujčinović T Prva
8 1m2 Automehaničar Igor Primorac S Prva
9 1m3 Zavarivač Mehdin Mujanović S Prva
10 1mt1 Medicinska sestra-tehničar Osman Havušić T Prva
11 1mt2 Medicinska sestra-tehničar Admir Lolić T Prva
12 1mt3 Medicinska sestra-tehničar Adnana Aščić T Prva
13 1p1 M Poljoprivredni tehničar Nijaz Hamzić T Prva
14 1p2 M Cvjećar-vrtlar Hidajet Aljić S Prva
15 2d1 M Stolar Iljaz Redžić S Druga
16 2d2 Tapetar Melisa Begić S Druga
17 2el1 M Tehničar elektroenergetike Halid Alibašić T Druga
18 2el2 M Električar Vanesa Kamberović S Druga
19 2el3 M Autoelektričar Almir Žigić S Druga
20 2fr1 M Frizer Almira Mešić S Druga
21 2m1 Mašinski tehničar za kompjutersko projektovanje Jasmina Fočić T Druga
22 2m2 Instalater centralnog grijanja Mahir Rakovac S Druga
23 2m3 Zavarivač Muharem Umihanić S Druga
24 2mt1 Medicinska sestra-tehničar Aida Alibašić T Druga
25 2mt2 Medicinska sestra-tehničar Selma Beširović T Druga
26 2mt3 Medicinska sestra-tehničar Samira Ramić T Druga
27 2p1 M Poljoprivredni tehničar Zijad Čaušević T Druga
28 2p2 M Voćar-vinogradar Mirzeta Kamberović S Druga
29 2št M Šumarski tehničar Edisa Dugalić T Druga
30 3d1 M Tehničar za obradu drveta-programer na CNC mašinama Meho Hodžić T Prva
31 3d2 Tapetar Osman Tulumović S Druga
32 3el1 M Tehničar elektroenergetike Milo Mišković T Prva
33 3el2 M Tehničar elektroenergetike Mirsad Ibrahimović T Prva
34 3el3 M Električar Advija Pepić S Druga
35 3fr1 M Frizer Elmedina Trakić S Prva
36 3ft Farmaceutski tehničar Edina Bandović T Prva
37 3m1 Mašinski tehničar za kompjutersko projektovanje Eldin Salihović T Prva
38 3m2 Automehaničar Mevludin Mešanović S Druga
39 3m3 Zavarivač Muamera Čamdžić S Druga
40 3mt1 Medicinska sestra-tehničar Fata Ikanović T Prva
41 3mt2 Medicinska sestra-tehničar Alisa Husanović T Prva
42 3p1 M Poljoprivredni tehničar Fatima Hadžikić T Prva
43 3p2 M Voćar-vinogradar Advija Čaušević S Prva
44 3p3 M Cvjećar-vrtlar Ervin Mujabašić S Prva
45 4d1 M Tehničar za obradu drveta-programer na CNC mašinama Fahrudin Pašić T Druga
46 4el1 M Tehničar elektroenergetike Ibro Ćasurović T Druga
47 4m1 Mašinski tehničar za kompjutersko projektovanje Hamzalija Bajrić T Druga
48 4mt1 Medicinska sestra-tehničar Azra Mehić T Druga
49 4mt2 Medicinska sestra-tehničar Eldina Umihanić T Druga
50 4mt3 Medicinska sestra-tehničar Sanela Kahrimanović T Druga
51 4mt4 Medicinska sestra-tehničar Mersiha Halilčević T Druga
52 4p1 M Poljoprivredni tehničar Ilija Maričević T Druga
Mod: 26 Prva smjena 25 a druga 27 odjeljenja. Direktor 30 27
__________________
Ost: 26 Prvi-14 Drugi-15 Treći-15 Četvrti-8 (52) Ramiz Glavić, prof. 22 25