Interesujące dialogi, a także retrospekcje, to okazja do poznania czasów przeszłych w języku angielskim. Wybierz serię przyrodniczą, której lektor włada wyraźną i nienaganną angielszczyzną. W tym przypadku również domyślne wersje językowe aplikacji, dźwięku oraz napisów zostaną zmienione. VPN na Netflixie umożliwia zmianę lokalizacji IP użytkownika.

Który VPN jest najlepszy?

W przypadku problemów możemy skorzystać z pomocy technicznej dostępnej przez 24 godziny na dobę w formie czatu online. Surfshark bardzo dobrze radzi sobie z odblokowywaniem polskiego Netflixa. Przy jego pomocy można z łatwością uzyskać dostęp do polskiej biblioteki tego serwisu VOD i cieszyć się materiałami w języku ojczystym. Dlatego tylko niektóre usługi VPN radzą sobie z polskim Netflixem i pozwalają na jego odblokowanie. Niestety, to w ostatnim czasie nie zawsze okazuje się skuteczne.

Polski Netflix za granicą za darmo – czy to możliwe?

  1. Działa to na tej zasadzie, że po wejściu na stronę internetową adres IP użytkownika sprawdzany jest w specjalnej bazie danych.
  2. Jeśli do czegoś wypada porównywać ofertę polskiego Netflixa, to do amerykańskiego pierwowzoru, z którego przecież korzystało wielu Polaków.
  3. Jeżeli sporo czasu zajmuje Ci podróż do szkoły, na uczelnię lub do pracy, wykorzystaj podcasty po angielsku.
  4. W każdej chwili serwer który zapewniał dostęp do polskich treści i napisów, który jeszcze wczoraj działał może zostać zablokowany przez Netflixa.
  5. Następnie ze strony dostawcy VPN trzeba pobrać aplikację za pomocą której będziemy łączyć się z serwerem.

Otóż nasze połączenie internetowe przechodzi przez specjalny serwer umiejscowiony w Polsce zyskując “polski” adres IP. Dzięki temu Netflix weryfikując nasze dane “uznaje”, że przebywamy Competitive, Consistent Institutional Trading w Polsce i otrzymujemy dostęp do “polskiej” wersji Netflixa. Żeby oglądać Netflix Polska za granicą trzeba zmienić swoją lokalizację na Polskę za pomocą usługi VPN.

Czy Netflix za granicą działa z każdą siecią VPN?

Jeśli do czegoś wypada porównywać ofertę polskiego Netflixa, to do amerykańskiego pierwowzoru, z którego przecież korzystało wielu Polaków. W oczy rzuca się sporo braków, choćby w serialach komediowych. Na platformie Netflix niezwykle popularni są Friends, których niestety w Polsce nie zobaczymy (prawa do emisji ma Comedy Central i zapewne nie odda ich zbyt szybko). The X-Files, którego oglądanie dziś, na 2 tygodnie przed premierą 10. Platforma Netflix to spełnienie marzeń każdego fana seriali telewizyjnych oraz filmów.

Jak oglądać polskiego Netflixa za granicą? Działające sposoby

Za pomocą sposobu opisanego w tym poradniku bez problemu obejrzysz polski Netflix za granicą, z dowolnego kraju. Nie ma znaczenia czy to będzie UK, USA, Norwegia czy Holandia. Przy pomocy sieci VPN przeniesiesz się do Polski i będziesz w stanie oglądać ulubione filmy i seriale w ojczystym języku. Netflix po polsku to znacznie więcej materiałów filmowych, ale również seriali i programów dokumentalnych, które powstały z myślą o polskim widzu. Warto w tym miejscu dodać, że w amerykańskim Netflixie znajdziemy aż 5879 rożnych tytułów (4035 filmów i 1844 seriali).

A poniżej publikujemy listę wszystkich pozycji z platformy Netflix, które posiadają polskie napisy. Warto dodać, że lista ta może zmieniać się nawet kilka razy dziennie. Będziemy starali się ją na bieżąco aktualizować. Są też osoby, które z Netflixa korzystać będą przez komputer. Polecamy im wtyczkę do przeglądarki Chrome o nazwie Super Netflix.

W rolach głównych występują Anthony Hopkins (Papież Benedykt) i Jonathan Pryce (Papież Franciszek). Od strony językowej film jest przystępny, ale nawet osoby posługujące się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym będą miały okazję przyswoić nowe słówka. Jednym z seriali wartych obejrzenia na platformie Netflix jest „Mindhunter”. Przypadnie Ci do gustu, jeżeli lubisz kryminały i interesujesz się zbrodnią. Serial opowiada o pracy dwóch agentów specjalnych FBI – Holdena Forda i Billa Tencha, którzy, chcąc skuteczniej ścigać morderców, zaczynają współpracować z seryjnymi zbrodniarzami. Mimo trudnej tematyki w dialogach stosunkowo rzadko pojawia się specjalistyczne słownictwo.

Jeśli w ostatnim czasie przeprowadziłeś(-aś) się do innego kraju, zapoznaj się z artykułem Korzystanie z serwisu Netflix w przypadku przeprowadzki, aby uzyskać szczegółowe informacje. PrivateVPN jest przy tym stosunkowo tani oraz zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, z której można skorzystać przy braku satysfakcji z usługi. Wszystko opiera się o granice państw, a w związku z tym prawa do dystrybucji danego tytułu w poszczególnych krajach mogą się od siebie znacznie różnić. Pomimo postępu technologicznego oraz zmian i regulacji, które stara się wprowadzać np. Unia Europejska, na platformach VOD wciąż panują blokady regionalne, które ograniczają dostęp do materiałów w poszczególnych krajach.

NordVPN jest nieco tańszy niż ExpressVPN i naszym zdaniem prawie równie dobry. Ma nieco mniej serwerów do wyboru, zaś prędkość jest niemal porównywalna (chociaż niektórzy klienci na TrustPilot na nią narzekali). W tym poradniku podpowiadamy, Eurusd silny potencjał niedźwiedzi jak oglądać Netflix po polsku za granicą. Dzięki ExpressVPN możesz oglądać Netflixa za granicą bez ograniczeń. Historia serialu opowiada o ośmiu blisko związanych rodzeństwach z arystokratycznej rodziny Bridgertonów.

Zapłacić można przy pomocy polskich przelewów, karty, PayPala, kryptowalut i kilku innych metod płatności. Na szczęście jest na to sposób i za pomocą prostego narzędzia bez problemu można zmienić swoją lokalizację na Polskę. Oficjalnie ceny w danym kraju uzależnione są od wielkości biblioteki, jednak statystyki jasno wskazują coś zupełnie innego. Najmniej za Netflixa płacą mieszkańcy Kanady, Kolumbii, Indii, Meksyku i Brazylii, zaś najwięcej płaci się w Danii, Norwegii, Iranie i Egipcie. Polska również znajduje się w grupie krajów płacących za jedną produkcję znacznie więcej od reszty świata. Oglądanie seriali w oryginalnej wersji językowej może być nie tylko przyjemne, ale i niezwykle edukacyjne.

VPN nigdy nie powinien służyć wyłącznie do zmiany wersji językowej. Warto zauważyć, że korzystanie z takiego programu zabezpiecza również użytkownika w sieci. Teraz mamy polskie IP poza krajem i możemy uruchomić Netflixa. Wszystko powinno działać bez problemu i na liście powinny widnieć polskojęzyczne filmy i seriale. W tym momencie można też ustawić język polski na Netflixie, żeby korzystać z napisów lub lektora po polsku dla produkcji z innych państw.

To kolejny film, który można znaleźć na platformie Netflix i który doskonale nadaje się do nauki języka angielskiego. Sylwetki Billa Gatesa nie trzeba nikomu specjalnie przybliżać. Ten mini serial – podobnie jak inne seriale dostępne na Netflix – został przygotowany bardzo pieczołowicie. Rozmowy z Billem Gatesem, a także jego rodziną i współpracownikami odkrywają sylwetkę jednego z najbogatszych ludzi świata. Jak się okazuje, świetnym serialem do nauki angielskiego Netflix jest także 3-odcinkowa seria o Billu Gatesie.

Mamy tu dostęp do większej liczby krajów niż w przypadku NordVPN, a koszty są o połowę niższe. Jeśli jednak regularnie oglądamy Netflixa za granicą, prawdopodobnie powiniśmy wybrać nieco szybszy VPN. Płatny zabójca Frank „Irlandczyk” Sheeran wspomina swoją przeszłość, w tym przyjaźń z szefem mafii – Russellem Bufalino.

Działa to tak, że nasze połączenie internetowe przechodzi przez specjalny serwer umiejscowiony w Polsce i tym samym otrzymujemy polski adres IP. Wszystkie usługi sieciowe od tej pory identyfikują i uznają nas za użytkownika, który na codzień mieszka i łączy się z internetem z Polski. Na to pytanie odpowiedzieć powinien sobie każdy z osobna.

Jak widać, do polskiego Netflixa za granicą można próbować uzyskać dostęp przy pomocy VPN. Brak dostępu do polskiego Netflixa za granicą jest spowodowany blokadami regionalnymi, które ta platforma musi stosować zgodnie z podpisanymi umowami i licencjami. To one regulują dostępność filmów i seriali w różnych krajach. I to dlatego dostęp do wielu popularnych produkcji dostępnych na Netflixie jest uzależniony od kraju, z jakiego użytkownik łączy się z serwisem.

Mamy 30 dni na testy bez ryzyka dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy. Takie rozwiązanie jest stosowane na dużą skalę przez wielu użytkowników i Netflix o tym wie. Stara się ograniczać to zjawisko, więc tylko niektóre sieci VPN skutecznie radzą sobie z zapewnieniem dostępu do polskiej biblioteki Netflixa. Kraj konta możesz zmienić tylko po przeprowadzce do innego państwa.

Seriale do nauki angielskiego, które wybraliśmy, z pewnością przypadną Ci do gustu. Wybierz pierwszy sezon serialu o Wiedźminie lub serię o brytyjskiej rodzinie królewskiej (możliwość podszkolenia tzw. British English). Wybierz opcję Dźwięk i napisy w górnej lub dolnej części ekranu. Na telewizorach opcje językowe mogą być wyświetlane u dołu ekranu bez ikony. Możesz wybrać jeden z dostępnych języków lub wybrać opcję Inne, aby wyświetlić wszystkie opcje językowe. Nie, Netflix blokuje jedynie adresy IP serwerów VPN, za pomocą których łączą się z nim użytkownicy.

Netflix od lat pokazuje, że stawia na własne produkcje, i na razie nieźle mu to wychodzi. Obecnie „Bridgertonowie” piastują pierwsze miejsce w kategorii najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Znakomita obsada i historia oparta na głośnej aferze finansowej Panama Papers – oto film „Pralnia” z 2019 r. Po śmierci męża Ellen Martin (grana przez Meryl Streep) rozpoczyna walkę o odszkodowanie i szybko orientuje się, że działania kancelarii prawnej z Panama City są dalekie od wzorcowych.

To pozwoli Ci lepiej przyswoić sobie słówka oraz wymowę z wybranego filmu do nauki angielskiego. Każda firma dostarczająca VPN ma nieco inaczej zaprojektowaną aplikację, ale ogólna idea jest podobna. Jeżeli okaże się, że polski serwer który wybraliśmy jest zablokowany – należy się rozłączyć i spróbować połączyć się ponownie. Może się również zdarzyć, że Netflix rozpozna nasze IP jako inne niż polskie, wtedy również trzeba próbować z innym serwerem. Następnie ze strony dostawcy VPN trzeba pobrać aplikację za pomocą której będziemy łączyć się z serwerem.

Film jest jednak długi – trwa ponad 3 godziny, dlatego na jego obejrzenie warto zarezerwować całe popołudnie. Wybierz moment, gdy masz czas i możliwość skupienia się na fabule. Zadbaj też o ciszę wokół lub skorzystaj ze słuchawek.

Dotyczy to nie tylko Netflixa po polsku, ale również jego wersji w języku angielskim. Dlatego w obecnych czasach jedyna opcja to skorzystanie z profesjonalnych usług VPN. ExpressVPN posiada dobrą skuteczność jeśli chodzi o odblokowywanie Netflixa ogółem, jednak jest czasem wykrywany przez ten serwis VOD. Jest to bardzo dobra i szybka usługa VPN, z prostą w obsłudze aplikacją.